Lidé: Michal Stachnik je generálním ředitelem české pobočky společnosti Cisco

Na pozici vystřídal pověřeného generálního ředitele Iva Němečka. Kromě vedení české pobočky se zapojí i do regionálního vedení společnosti v oblasti střední a východní Evropy.

Lidé: Michal Stachnik je generálním ředitelem české pobočky společnosti CiscoMichal Stachník (42) byl jmenován generálním ředitelem české pobočky společnosti Cisco a převezme zodpovědnost za řízení obchodních, technologických a marketingových aktivit společnosti, stejně jako za spolupráci s více než 600 lokálními partnery v České republice. Zároveň se zapojí do práce regionálního vedení společnosti ve střední a východní Evropě.

Ivo Němeček, který Cisco ČR vedl jako pověřený generální ředitel od září 2014, se nyní bude věnovat rozvoji partnerské sítě Cisco a rozvoji obchodu v segmentu SMB.

Michal Stachník působí v oboru informačních technologií už více než 20 let. Do čela Cisco ČR přichází ze společnosti VMware, kde pracoval od roku 2007 na různých pozicích, naposledy jako country manager pro Českou republiku a Slovensko a následně jako regionální manažer pro východní Evropu.

V průběhu předchozí profesní kariéry se zabýval řízením obchodních týmů nebo rozvojem partnerské sítě ve společnostech Symantec, IBM a Sun Microsystems.

Do společnosti Cisco přicházím s jasnou vizí, kam se bude náš obor ubírat a jakou hodnotu má IT dodavatel přinášet svým zákazníkům. Jako mnoho lidí v oboru mě fascinují nové technologie, ale vidím za nimi v první řadě možnosti, které přinášejí uživatelům: lépe fungující týmy, efektivnější řízení firem, rychlejší cesta produktu na trh a spokojenější zákazníci,“ uvedl Michal Stachník po svém jmenování.

Michal Stachník získal inženýrský titul na Vysokém učení technickém v Brně v oboru počítačová věda. Je ženatý a má dvě děti. Hovoří anglicky, slovensky a polsky, jeho zálibou je umělecká fotografie.

Zdroj: Cisco
Úvodní foto: Cisco

Komentáře