Lidé: Michal Rezner a Michal Kuráň posilují služby EDI v CCV Informační systémy

Vedoucím oddělení realizace divize eBusiness společnosti CCV Informační systémy byl jmenován Michal Rezner. Michal Kuráň nastoupil na pozici obchodního manažera, který je odpovědný za rozvoj EDI (Electronic Data Interchange) do nových segmentů.Společnost CCV Informační systémy posiluje tým pro řešení elektronické výměny dokladů Orion EDI. Údajnětak reaguje na rychle se zvyšující poptávku po službách jejího konsolidačního centra pro elektronickou výměnu dokladů.

Není tedy náhoda, že personálně posilujeme na manažerských postech, ale rozšířili jsme tým konzultantů, softwarových inženýrů i centrum služeb. Celkově jsme naši divizi rozšířili o téměř desítku nových kolegů tak, abychom mohli i nadále zajišťovat odpovídající úroveň služeb,“uvedl v oznámení David Reichel, ředitel divize eBusiness společnosti CCV Informační systémy.

Michal Rezner  CCV Informační systémyMichal Rezner (37 let) má za sebou praxi jako team leader a project manager v oblasti informačních systémů. V minulosti se podílel na projektech v oblasti mapových serverů, GIS, webových a mobilních aplikací.

Vystudoval finanční řízení na Soukromé vyšší odborné škole ekonomické a dopravní v Ostravě, na které navázal studiem MBA na B.I.B.S. v Brně.

Je ženatý a má dvě malé děti, které naplňují jeho volný čas. Jinak se aktivně věnuje sportu. Vedle zimního snowboardingu a lyžování to je především cyklistika, ve které si porovnává své síly s ostatními v amatérských závodech.

Michal Kuráň, CCV Informační systémyMichal Kuráň (33 let) přišel do obchodního týmu v CCV Informační systémy v roce 2013 ze společnosti ACNielsen Czech Republic, kde pracoval jako obchodní konzultant na portfoliu klientů z lékárenského a FMCG trhu.

Na manažerskou pozici s odpovědností za rozvoj EDI do nových segmentů postoupil díky akvizicím řady významných zákazníků z oblasti tradičního maloobchodu, internetových obchodů nebo specializovaných velkoobchodů. Je ženatý a mezi jeho zájmy patří horostěna, alpská turistika a míčové sporty.

Zdroj: CCV Informační systémyKomentáře