Lidé: Michal Minarovič povede expanzi a akvizice společnosti NetDirect

Dlouholetý obchodní ředitel Kentico Software přechází do NetDirectu, kde se bude starat o vstup firmy na nové trhy a hledání akvizic.

Lidé: Michal Minarovič povede expanzi a akvizice společnosti NetDirectMichal Minarovič , dlouholetý obchodní ředitel společnosti Kentico Software, přechází do společnosti NetDirect. V nově vytvořené pozici business development director bude mít na starost především vstup firmy na nové trhy a hledání akvizičních příležitostí.

NetDirect je dynamicky rostoucí společnost s nadnárodními ambicemi. Oslovil mě jejich inovativní přístup i přímočarost,“ komentoval Minarovič své rozhodnutí.

Michal Minarovič patří ve svém oboru mezi nejzkušenější odborníky v republice. Jsme rádi, že se rozhodl spojit své jméno právě s NetDirectem a bude se podílet na jeho dalším rozvoji,“ uvedl k nové posile Petr Kymlička z BDO Advisory, spoluvlastníka NetDirectu.

Michal Minarovič pracoval 8 let jako obchodní ředitel ve společnosti Kentico Software, kde mimo jiné řídil obchodní oddělení pro oblast EMEA a Jižní Ameriky. Mezi jeho zájmy patří gastroturistika, hudba a rodina. Je ženatý a má dvě malé děti.

Zdroj: NetDirect

Úvodní foto: IDG News Service

Komentáře