Lidé: Michal Houštecký je generálním ředitelem Arbes Technologies

Dosavadní šéf divizí podnikových a bankovních informačních systémů se posadil do kapitánského křesla. Jeho cílem bude podpora existujícího portfolia a rozvoj nové nabídky pro český i zahraniční trh.

Lidé: Michal Houštecký je generálním ředitelem Arbes TechnologiesMichal Houštecký (37) se stal novým generálním ředitelem společnosti Arbes Technologies. Houštecký dosud řídil divizi podnikových informačních systémů a divizi bankovních informačních systémů.

Mezi hlavní priority Michala Houšteckého v pozici generálního ředitele bude patřit rozvoj a podpora existuících produktů, ale také vývoj nových produktů a služeb za účelem vytvoření ucelené nabídky pro tuzemský i zahraniční trh. Na postu generálního ředitele střídá nahradil Jana Denemarka, který firmu vedl uplynulé tři roky.

Houštecký vystudoval Vysokou školu manažerské informatiky a ekonomiky v Praze a obor Informační technologie a management v Bankovním institutu. Své první profesní zkušenosti sbíral jako SAP R/3 konzultant ve společnostech Slovakodata, Varias či T-Mobile. Roku 2011 pak nastoupil do Arbes Technologies, kde začínal na pozici manažera oddělení business intelligence.

Michal Houštecký je ženatý, volný čas nejraději tráví s rodinou při cestování, sportu a degustaci vín. Zajímá se také o nové trendy v informačních technologiích.

Zdroj: Arbes Technologies

Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře