Lidé: Michal Hebeda je sales engineer Sophosu pro oblast NEEMEA

Hebeda bude mít na starost předprodejní podporu, školení a prezentace řešení v celém regionu. Do Sophosu přichází z obdobné pozice ve společnosti Kerio Technologies.

Lidé: Michal Hebeda je sales engineer Sophosu pro oblast NEEMEASpolečnost Sophos rozšiřuje svůj tým v České republice o Michala Hebedu, který bude zastávat funkci sales engineer (prodejní technik) pro region NEEMEA (Skandinávie, střední a východní Evropa, Střední Východ a Afrika) se zaměřením na Českou republiku a Slovensko.

Michal Hebeda bude zodpovědný za předprodejní podporu distributorů, partnerů a jejich zákazníků, předprodejní analýzy potřeb zákazníka a následné návrhy řešení. Bude se také podílet na tvorbě školení a na prezentaci společnosti Sophos a jejích produktů v regionu.

Michal Hebeda se v oblasti IT pohybuje již déle než 15 let, do Sophosu přišel ze společnosti Kerio Technologies, kde působil jako sales engineer pro region střední a východní Evropy.

Těší mě, že jsem se stal součástí týmu Sophosu a mohu pomoci především malým a středním firmám nasadit ideální bezpečnostní řešení, které by bylo snadno spravovatelné a zároveň bylo schopné se vyrovnat s nejnovějšími hrozbami a bezpečnostními nařízeními,” uvedl novopečený sales engineer Sophosu ke svému jmenování.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře