Lidé: Michal Gabriel je novým ředitelem marketingu v CZC.cz

Gabriel přichází z agentury H1.cz, ze které si přináší zkušenosti s práci s daty a jejich uplatnění v marketingu. Své zkušenosti chce nyní využití při rozvoji marketingu CZC.cz.

Lidé: Michal Gabriel je novým ředitelem marketingu v CZC.czProdejce počítačů a elektroniky CZC.cz má od srpna 2016 nového šéfa marketingu. Stal se jím Michal Gabriel, který po více než dvou a půl letech vystřídal dosavadního ředitele marketingu Kamila Demutha. Ten se nyní chystá věnovat vlastním projektům.

Gabriel nasbíral profesní zkušenosti v digitální agentuře H1.cz, kde po bodu pěti let pracoval na pozici account managera a věnoval se komunikaci společností Home Credit, Škoda Auto nebo Volkswagen Group.

V CZC.cz chce Gabriel dále rozvíjet komunikaci značky, ale také chce využít své zkušenosti z výkonností agentury a začít ve větší míře uplatňovat principy marketingu řízeného daty. Data chce využít v oblasti vývoje webu, vlastních marketingových nástrojů i relevantního obsahu.

Michal Gabriel vystudoval obor elektrotechniky a informatiky. Ve svém volném čase se věnuje sportu a cestování, poslouchá hip-hopovou muziku a rád zkouší technologické novinky a nejrůznější gadgety.

Zdroj: CZC.cz

Úvodní foto: CZC.cz

Komentáře