Lidé: Matt Breslin a Lisa Popeová povedou obchodní divize technologií a cloudu v Inforu

Společnost Infor, poskytovatel podnikového aplikačního softwaru, oznámila, že Matt Breslin a Lisa Pope nastupují do pozic senior viceprezident v oblastech prodeje technologií a cloudu.

Lidé: Matt Breslin a Lisa Popeová povedou  obchodní divize technologií a cloudu v InforuVe svých funkcích budou Matt Breslin a Lisa Popeová přímo podřízeni Stephanu Schollovi, prezidentu společnosti Infor. Matt Breslin povede divizi Infor Platform Technologies, Lisa Popeová divizi Infor CloudSuite.

Matt Breslin bude řídit prodej technologického portfolia Infor zahrnující middleware ION, sociální platformu Infor Ming.le a technologie Infor Analytics.

Před svým příchodem pracoval jako viceprezident divize Platform and Analytics ve společnosti SAP a předtím jako prezident technologických produktů ve firmě Oracle. Matt Breslin má 17 let zkušeností v softwarovém průmyslu.

Prodej platformních technologií Infor vzrostl v posledních dvou letech o 1 400 %, uvedla společnost v oznámení.

Lisa Popeová bude řídit prodej cloudových a SaaS produktů a také program UpgradeX, což je cesta k upgradování z on-premise aplikací na Infor CloudSuite.

Před firmou Infor pracovala jako senior viceprezidentka ve společnosti QAD a předtím jako viceprezidentka strategických zákazníků ve společnosti Oracle. Má 18 let zkušeností v oblasti podnikového softwaru.

V posledním čtvrtletí Infor údajně realizoval více než 65% meziroční růst prodejů SaaS.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: Infor

Komentáře