Lidé: Martina Klozová a Radovan Vacek posilují obchodní tým AMI Praha

Společnost AMI Praha, která se zabývá především bezpečností IT, podnikovými aplikacemi a portály, oznámila nástup Martiny Klozové na pozici sales managera a Radovana Vacka jako senior sales managera.

Lidé: Martina Klozová a Radovan Vacek posilují obchodní tým AMI PrahaMartina Klozová bude v AMI Praha na pozici sales manager zodpovědná za akvizice nových zákazníků.

Svou profesní kariéru zahájila ve společnosti Eurotel Praha v segmentu veřejné správy jako specialista služeb. Následně se přesunula v téže společnosti do segmentu korporátních zákazníků jako account manager.

Od loňského roku působila na pozici business unit manager ve spol. Promedica Praha Group, která se zabývá distribucí zdravotnického materiálu. Pracovala na obnovení svěřené divize.

K oblíbeným mimopracovním aktivitám u Martiny patří cestování a sport. Volný čas také ráda věnuje přátelům s „pozitivním životním nábojem“.

Radovan Vacek nastoupil do AMI Praha na pozici senior sales manager a bude zodpovědný především za vyhledávání a rozvoj obchodní příležitostí.

Posledních 6,5 roku působil jako sales a channel manager ve společnosti Oracle Czech a i dříve čerpal zkušenosti v IT sektoru (ve společnostech IBM ČR, Intentia CZ), kde působil na obdobných pozicích.

Radovan Vacek vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a jeho zálibám patří rodina, cestování a golf.

Zdroj: AMI Praha

Úvodní foto: AMI Praha

Komentáře