Lidé: Martina Kirchrathová je generální ředitelkou společnosti Ingenico pro ČR a SR

Ve své nové pozici uplatní zkušenosti ze společnosti MasterCard, ve které působila poslední dva roky. Jejím úkolem bude posilování pozice značky i expanze platebních řešení mimo tradiční oblast retailu.

Lidé: Martina Kirchrathová je generální ředitelkou společnosti Ingenico pro ČR a SRSpolečnost Ingenico Group oznámila, že jmenovala Martinu Kirchrathovou (35) na pozici generální ředitelky pobočky v České republice a na Slovensku. Jejím hlavním úkolem bude upevňování pozice značky na obou trzích. Dohlédne však i na zavádění platebních řešení nejen v retailu, ale i v jiných, méně tradičních odvětvích.

Působení na pozici country managera pro Českou republiku a Slovensko je pro mě velkou výzvou. Mou prioritou bude silná podpora lokálních bank a partnerů v zavádění inteligentních platebních řešení,“ uvedla Martina Kirchrathová k příležitosti svého jmenování.

Kirchrathová více než 13 let působila ve společnosti Český Telecom a jeho právních nástupcích, kde se rovněž věnovala vedení obchodního týmu pečující o korporátní klientelu. V posledních dvou letech se věnovala rozvoji nových obchodních příležitostí v oblasti platebních karet ve společnosti MasterCard.

Martina Kirchrathová vystudovala UJAK a má titul BA v oboru andragogiky. Její strategie je založena na budování dlouhodobých vztahů a prodeji založeném na hodnotové nabídce a odborném poradenství.

Zdroj: Ingenico Group

Úvodní foto: Ingenico

Komentáře