Lidé: Martin Štefík je šéfem financí českého Microsoftu, Martin Kováč vede divizi Dynamics

Martin Štefík přichází z regionálního vedení společnosti a převezme funkci po Stefanu Mährovi, který zamířil opačným směrem. Martin Kováč zase střídá Václava Urbana, který se bude starat o partnerský kanál Microsoftu v ČR.

Lidé: Martin Štefík je šéfem financí českého Microsoftu, Martin Kováč vede divizi DynamicsČeská pobočka společnosti Microsoft oznámila dvě personální změny. Finančním ředitelem pobočky se k 1. 2. 2016 stal Martin Štefík (na fotografii vlevo), který naváže na aktivity předchozího šéfa financí Stefana Mähra, jenž se posunul na regionální pozici ve střední a východní Evropě.

Martin Štefík přichází z ústředí Microsoftu pro střední a východní Evropu, kde působil necelé dva roky jako finanční manažer pro oblast retailu. Čtyři roky před tím strávil ve slovenské pobočce Microsoftu v roli byznys controllera a pět let před tím v lokální pobočce PwC.

Martin Štefík vystudoval finanční management na Univerzitě Mateja Bela v Banskej Bystrici a je seniorním členem ACCA. Aktuálně studuje na Wharton Business School a ve volném čase se věnuje rodině, cestování, běhání a golfu.


V roli ředitele divize Microsoft Dynamics se pak nově představil Martin Kováč (na fotografii vpravo). Na pozici vystřídal Václava Urbana, který bude nově zodpovědný za posílení partnerského kanálu společnosti Microsoft v České republice, a to zejména podporou vstupu velkých systémových integrátorů na lokální trh.

Martin Kováč působí v českém Microsoftu již téměř dva roky se zodpovědností za Microsoft Dynamics CRM. Před tím pracoval ve společnosti S&T Group, a to na různých manažerských pozicích se zaměřením zejména na obchod a dodávky CRM pro klíčové zákazníky firmy.

Martin Kováč vystudoval bankovnictví na Technické univerzitě v Košicích, kde následně získal titul PhD. Ve volném čase se věnuje jachtingu a rád si zahraje golf.

Zdroj: Microsoft
Úvodní foto: Microsoft

Komentáře