Lidé: Martin Rys je competency leader pro business intelligence v Adastře

Rys se do Adastry vrací po dvouletém působení v Microsoftu. Ze své pozice bude mít na starost aplikování nových trendů z oblasti velkých dat, internetu věcí a dalších rozvíjejících se segmentů.

Lidé: Martin Rys je competency leader pro business intelligence v AdastřeMartin Rys se po téměř dvou letech vrací z Microsoftu do konzultační společnosti Adastra. Jako competency leader pro oblast business inteligence bude do praxe zavádět nové trendy v oblasti velkých dat, internetu věcí a cloudových a mobilních služeb.

V Adastře chci především zajistit rozvoj odpovídajících kompetencí, navázat partnerství s relevantními dodavateli a rozvinout spolupráci s našimi zákazníky,” upřesnil Rys své první kroky ve firmě.

Výsledkem by pode něj měla být schopnost pomoci zákazníkům s efektivní modernizací v oblasti zpracování, analýzy a využití dat: Portfolio nabízených služeb by mělo kromě implementace systémů zahrnovat i konzultační služby, workshopy a školení a realizace prototypů včetně dodávek komplexních řešení.

Martin Rys nastoupil do Adastry jako konzultant v roce 2005. Předtím působil ve společnosti Eurotel Praha, V roce 2014 pak odešel do Microsoftu, kde působil jako DWH/BI architekt.

Zdroj: Adastra

Úvodní foto: LinkedIn

Komentáře