Lidé: Martin Kršňák je business development director v Asseco Solutions

Dosavadní šéf partnerské sítě přechází na nově vytvořenou pozici a jeho úkolem bude rozvoj pozice firmy na trhu prostřednictvím akvizic.

Lidé: Martin Kršňák je business development director v Asseco SolutionsSpolečnost Asseco Solutions chce prostřednictvím existujících produktů, ale také novými akvizicemi posilovat svou pozici na trhu. Za tímto účelem vytvořila v rámci managementu pozici business development director, na kterou k 1. 4. 2016 jmenovala Martina Kršňáka (37).

Budoucnost ERP systémů je dle mého názoru v daleko komplexnějším celku, než jaký mohou dnešní řešení nabídnout,“ uvedl Martin Kršňák.

„Abyste takový koncept mohli realizovat, potřebujete získat znalosti a zdroje z oblastí, které doposud výrobci ERP systémů řešili jen okrajově, či vůbec. Akvizice jsou přirozeně vhodnou cestou, jak celý koncept akcelerovat," dodal.

Martin Kršňák, dosavadní šéf partnerské sítě Helios Open v Asseco Solutions, se v oblasti IT pohybuje více než 15 let. Dříve působil na obchodních pozicích v přímém i nepřímém obchodu.

Kršňák je ženatý a má dvě děti. K jeho koníčkům patří především nejrůznější aktivity s rodinou a dále sport, zejména běh, jízda na kole a v zimě na snowboardu či lyžích.

Zdroj: Asseco Solutions

Úvodní foto: Asseco Solutions

Komentáře