Lidé: Martin Gebaurem se stal generálním ředitelem Českých Radiokomunikací

Martin Čupa odchází. Novým generálním ředitelem Českých Radiokomunikací se od 1. 6. 2014 stal původně finanční ředitel a zástupce generálního ředitele Martin Gebauer.

Lidé: Martin Gebaurem se stal generálním ředitelem Českých RadiokomunikacíMartin Gebauer doposud zastával funkci finančního ředitele a zástupce generálního ředitele. V Českých Radiokomunikacích působí od roku 2011.

„Martin Gebauer prokázal ve funkci finančního ředitele a zástupce generálního ředitele skvělé manažerské schopnosti a úspěšně realizoval řadu strategických kroků, které přispěly k naplňování obchodních cílů společnosti,“ uvedl v oznámení Jiří Zrůst, head of CEE pro Macquarie a předseda představenstva Českých Radiokomunikací (ČRa).

Dosavadní generální ředitel Michal Čupa společnost opouští. „Transformační zadání Michala Čupy bylo naplněno dříve, než akcionáři původně očekávali,“ uvedla společnost v oznámení.

Akcionáři mu nabídli novou příležitost na úrovni středoevropského regionu.

Michal Čupa měl v čele ČRa definovat a nastartovat proces firemní transformace. Pod jeho vedením byla vytvořena nová růstová strategie a firma začala expandovat do oblasti propojování světa televize a internetu (OTT služby a media cloud). 

Během působení Michala Čupy došlo zároveň ke změnám na všech úrovních managementu, stejně jako k organizačním úpravám.

Zdroj: ČRa

Úvodní foto: České Radiokomunikace

Komentáře