Lidé: Martin Bláha a Gabriel Maxa rozšiřují tým HPE Aruba v Avnetu

Bláha nastoupil do Avnetu jako business development manager týmu HPE Aruba, Maxa jako technický specialista. Oba přišli ze společnosti DNS, kde se věnovali právě síťovým řešením HPE Aruba.

Lidé: Martin Bláha a Gabriel Maxa rozšiřují tým HPE Aruba v AvnetuSpolečnost Avnet oznámila, že k 1. 4. tohoto roku rozšířila své řady o dvě nové tváře. Do týmu dedikovaného pro distribuci a podporu řešení HPE Aruba nastoupili Martin Bláha (na fotografii vlevo) a Gabriel Maxa (vpravo).

Martin Bláha od uvedeného data zastává pozici HPE Aruba business development manager a je zodpovědný za rozvoj partnerských vztahů a obchodu.

Do Avnetu přichází ze společnosti DNS, kde působil na pozici account manager pro HPE. Ve volném čase rád poslouchá hudbu, cestuje a aktivně sportuje.

Gabriel Maxa pak nastoupil na pozici HPE Aruba technical specialist. Jeho hlavním úkolem v Avnetu bude technická podpora, školení a instalace v oblasti síťových prvků HPE Aruba.

Předtím šest let působil ve společnosti DNS na pozici solution architect v oblasti HPE networking. Ve volném čase se věnuje svojí permakulturní zahradě a domácímu vzdělávání svých dětí.

V souvislosti s posílením HPE Aruba týmu Avnetu přípravujeme řadu nových technických školení a hands-on-labů. Zároveň dochází k rozšíření DEMO poolu, nabídky služeb a instalací,” doplnil Petr Douda, šéf týmu HPE Aruba v Avnetu.

Obchodní partneři společnosti Avnet mají nyní přístup ke kompletnímu portfoliu síťových řešení HPE Aruba včetně předprodejní podpory zahrnující zpracování nabídek a technické konzultace.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: Avnet

Komentáře