Lidé: Markéta Bauerová je sales manager Axis pro střední Evropu

Společnost Axis Communications má nového sales managera. Markéta Bauerová bude mít na starost obchodní aktivity firmy ve střední Evropě.

Lidé: Markéta Bauerová je sales manager Axis pro střední EvropuMarkéta Bauerová byla jmenována do pozice sales managera společnosti Axis Communications pro střední Evropu. Jejím úkolem bude řídit obchod v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a Maďarsku.

Jsme velmi rádi, že můžeme do rozrůstajícího se týmu pražské regionální kanceláře uvést další posilu v podobě zkušené manažerky,“ uvedl k jejímu jmenování Petr Tošner, marketingový manažer společnosti Axis Communications pro oblast Ruska, CIS a střední Evropy.

Markéta Bauerová má za sebou čtyřleté působení v pozici country managera společnosti Symantec pro Českou a Slovenskou republiku.

Během své předchozí profesní dráhy pracovala rovněž ve společnostech WordPerfect, Novell, Oracle, Microsoft a IBM, a to vždy v roli manažera se zodpovědností za prodej a práci týmu.

Markéta Bauerová je vdaná a má jednoho syna. Ve volném čase ráda tráví čas s rodinou, její zálibou je aktivní sport, cestování a kultura.

Zdroj: Axis Communications

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře