Lidé: Marek Vyklický je key account manager D-Linku pro ČR a SR

Do společnosti přichází po dlouholetém působení v oblasti ISP a telekomunikačních služeb. Jeho úkolem bude především řídit prodej řešení.

Lidé: Marek Vyklický je key account manager D-Linku pro ČR a SRSpolečnost D-Link jmenovala k 1. 6. 2014 nového key account managera pro český a slovenský trh. Stal se jím Marek Vyklický, kterýdo společnosti přinesl své více než desetileté zkušenosti v oblasti ISP a telekomunikačních projektů.

Jeho hlavním úkolem na nové pozici v D-Linku je řízení prodeje síťových řešení, IP bezpečnostních kamer a další produktů pro zákazníky z podnikové sféry a poskytovatele internetových služeb.

Mezi jeho další úkoly patří řízení trhu ISP a oficiálních distributorů, reprezentace společnosti D-Link na akcích pro klíčové koncové uživatele a ISP a také dohled nad spuštěním vzdělávacích kurzů pro vývojáře na podzim 2014.

Marek Vyklický posledních 9 let působil jako product and sales manager ve společnosti PROFIcomms. Specializuje se na řešení v oblasti pasivních optických sítí (GPON a GePON).

Je absolventem VUT v Brně, titul inženýra zde získal v roce 2003.

Zdroj: D-Link

Úvodní foto: D-Link

Komentáře