Lidé: Marek Pavlica je šéfem komunikace Axis v Rusku, SNS a střední Evropě

Z nově vytvořené pozice bude mít na starost mediální a PR komunikaci společnosti ve střední Evropě a zemích bývalého SSSR.

Lidé: Marek Pavlica je šéfem komunikace Axis v Rusku, SNS a střední EvropěSpolečnost Axis Communications oznámila, že vytvořila pozici regional communications specialist pro Rusko, SNS a region střední Evropy a jmenovala do ni Marka Pavlicu. Ten bude zodpovědný za mediální a PR aktivity společnosti v oblastech, které napovídá název jeho nové funkce.

Marek Pavlica přichází do Axis ze společnosti Honeywell Security Group, kde působil na pozici EMEA senior marketing & communications specialist pro střední a východní Evropu.

V posledních sedmi letech dále pracoval v oblasti Ruska a SNS na rozvoji obchodních aktivit pro společnosti ČSA, ČEB a Česká Centra v Moskvě.

Marek Pavlica získal titul Ing. na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava a absolvoval stáž na MGIMO Moskva. Je ženatý a ve volném čase se kromě rodiny věnuje týmovým sportům, cestování a ruské kultuře.

Zdroj: Axis Communications

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře