Lidé: Mall.cz má nové šéfy obchodu a marketingu

Obchodním ředitelem se stal Tomáš Kučera, novým ředitelem marketingu je David Arzt.

Lidé: Mall.cz má nové šéfy obchodu a marketinguNetretail Holding, mateřská společnost internetového obchodu Mall.cz, oznámil nástup dvou nových posil do managementu.

Na pozici obchodního ředitele nastoupil Tomáš Kučera (na fotografii vlevo) a za marketing bude nově zodpovídat David Arzt.

Tomáš Kučera (48) do Mallu přichází po 9 letech ve společnosti Electroworld, kde v posledních 6 letech působil na pozici obchodního šéfa IT segmentu pro Česko a Slovensko.

Mým hlavním úkolem v Mallu bude udržení dvouciferného růstu obratu. Ve spolupráci s klíčovými značkami na trhu také chceme vyprofilovat jednotlivé obory tak, abychom zákazníkům poskytli plně komfortní nákupní prostředí na úrovni specialistů v daném oboru,” nastínil Kučera hlavní úkoly, které ho čekají.

David Arzt (36) má za sebou má 10 let v mezinárodních marketingových pozicích u předních výrobců mobilních telefonů (Motorola, Samsung nebo Huawei) a řízení marketing operations ve společnosti AAA Auto.

Mou ambicí je, aby se Mall stal zákazníky preferovaným (love)brandem a nejoblíbenější destinací pro online nákupy na všech trzích, kde působíme,“ definoval David Arzt své cíle.

Zdroj: Mall.cz

Úvodní foto: Mall.cz

Komentáře