Lidé: Lukáš Bartakovič a Veronika Houšková rozšiřují řady DNS

Distributor s přidanou hodnotou, společnost DNS, oznámila nástup Lukáše Bartakoviče do divize Dell a Veroniky Houškové na pozici credit controller.Lukáš Bartakovič, DNSLukáš Bartakovič nastoupil na pozici configdesk specialist v divizi Dell v červenci. Je zodpovědný za komunikaci s výrobcem – společností Dell a obchodními partnery, kteří se na něj mohou obracet v případě zájmu o nákup, technické informace nebo specifikaci produktů Dell.

Lukáš přišel do DNS ze společnosti Datasys, kde pracoval na různých projektech, např. Datové schránky, státní maturity či SSHR, a získal zde zkušenosti se servisem produktů Dell.

Ve volném čase Lukáš sportuje – jezdí na kolečkových bruslích, na kole, hraje tenis a fotbal. Mimo to rád poslouchá hudbu a čte knihy – momentálně skandinávské detektivky.

Čím se Lukáš Bartakovič v životě řídí? „Je třeba toho za život co nejvíc zažít a prožít, než uplyne nám vymezený čas.“

Veronika Houšková, DNSDo finančního týmu DNS nastoupila v červenci na pozici credit controller Veronika Houšková. Její hlavní zodpovědností je kontrola a správa pohledávek.

Zkušenosti v oblasti kontroly a správy pohledávek Veronika posbírala na předchozích pozicích – ve společnostech Peri, Asset Portfolio Servicing anebo EC Group.

Svůj volný čas Veronika věnuje sportu – jezdí na kolečkových bruslích, v zimě na snowboardu, cvičí aerobic. Má také ráda kulturu – letní festivaly, ráda chodí na koncerty anebo navštěvuje pivní slavnosti. Veronika má životní motto „carpe diem“.

Zdroj: DNS
Komentáře