Lidé: Lucie Mikolášková je finanční ředitelkou Dimension Data

Jejím úkolem řízení financí a logistiky, reporting, příprava rozpočtů, ale také sladění postupů po spojení Dimension Data s NextiraOne. Mikolášková v Dimension Data dosud působila jako finanční manažerka.

Lidé: Lucie Mikolášková je finanční ředitelkou Dimension DataSpolečnost Dimension Data oznámila, že k 1. 3. 2016 jmenovala Lucii Mikoláškovou na pozici finanční ředitelky. Jejím úkolem bude řízení týmu finančního a logistického oddělení, finanční reporting nebo příprava rozpočtů dle požadavků vedení společnost.

Zároveň bude mít na starosti řízení interních a externích finančních auditů, zvýšení efektivity podpůrných procesů společnosti i sladění finančních a logistických postupů po fúzi společností Dimension Data a NextiraOne.

Lucie Mikolášková v roce 2005 ukončila studia na VŠE, nastoupila do NextiraOne a do roku 2011 zde zastávala pozici finanční kontrolorky. Po návratu z mateřské dovolené v roce 2014 nastoupila do již sloučené společnosti Dimension Data, a to na pozici finanční manažerky, kterou zastávala až do současnosti.

Mým hlavním cílem je zvýšit efektivitu podpůrných procesů ve firmě, poskytnout zákazníkům různé modely financování společných zakázek a oboustranně zabezpečit výhodné vztahy s dodavateli,“ uvedla Mikolášková ku příležitosti svého jmenování.

Zdroj: Dimension Data

Úvodní foto: Dimension Data

Komentáře