Lidé: Lucia Germanová vede marketing v českém Asbisu

Ve službách distributora Asbis CZ zúročí své zkušenosti z působení v konkurenčních firmách ABC Data a Agem CZ, stejně jako v české pobočce Microsoftu, odkud nyní přichází.

Lidé: Lucia Germanová vede marketing v českém AsbisuČeský distributor Asbis CZ přivítal ve svém týmu novou výraznou posilu. Je jí Lucia Germanová, která od 1. 6. 2016 nastoupila na pozici marketingové ředitelky. V Asbisu CZ bude mít na starosti kompletní marketingovou a korporátní strategii.

V IT marketingu není Lucia Germanová žádným nováčkem. Dříve působila osm let jako marketingová specialistka v ABC Datě a Agemu, naposledy pak pracovala jako OEM manažerka ve společnosti Microsoft.

V nejbližší době nás čeká změna vizuálu webu a s tím souvisí i aktivity pro zlepšení informovanosti zákazníků o promoakcích nebo i produktových novinkách, které pro ně připravujeme,“ uvedla Lucia Germanová.

Ještě před hlavní prodejní sezónou uspořádáme eventy pro zákazníky a dodavatele, které budou zajímavé nejen přednáškami a ukázkami novinek, ale také netradičním programem," dodala.

Zdroj: Asbis CZ

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře