Lidé: Ľubomír Miškolci je novým jednatelem CCV na Slovensku

CCV Informačné systémy, slovenská pobočka společnosti CCV Informační systémy, má od poloviny letošního roku nového jednatele. Stal se jím Ľubomír Miškolci.

Lidé: Ľubomír Miškolci je novým jednatelem CCV na SlovenskuĽubomír Miškolci (40 let) pracuje v CCV Informačné systémy šestým rokem, na starost zde doposud měl především obchodní aktivity.

Ve své nové roli bych rád navázal na úspěšný rozvoj poslední let, kdy se CCV Informačné systémy plně etablovala jako jeden z předních EDI poskytovatelů na slovenském trhu a získala si důvěru již několika stovek zákazníků, kterým pomáhá přecházet na bezpapírové obchodní a logistické procesy. Posilujeme také o novou linku zákaznické podpory pro slovenské zákazníky,“ uvedl v oznámení Ľubomír Miškolci.

Již před příchodem do společnosti nasbíral zkušenosti ve společnostech Orange Slovensko, Canmet, Ferona Slovakia nebo Stürm. Na nejrůznějších obchodních pozicích pracuje již více než 15 let.

Miškolci má elektrotechnické vzdělání a ve svém volném čase se rád zajímá o nové technologie. Jinak tráví čas s rodinou a přáteli, při dobré hudbě, akčních a sci-fi filmech nebo na cestách s fotoaparátem.

CCV současně změnilo své sídlo, které se z Kysuckého Nového Mesta přesunulo do Nitry.

Zdroj: CCV Informační systémy

Úvodní foto: CCV Informační systémy

Komentáře