Lidé: Jiří Vytlačil posílil management společnosti Servodata

Servodata personálně posílila. Z firmy Cleverlance přišel do jejich širšího managementu Jiří Vytlačil. Co bude mít na starosti a kde všude dosud sbíral zkušenosti?

Lidé: Jiří Vytlačil posílil management společnosti ServodataSpolečnost Servodata oznámila, že její širší management posílil Jiří Vytlačil. S účinností od 1. 2. 2013 má v Servodatech na starost zejména portfolio služeb a podporu jejich obchodu.

„Přináší bohaté zkušenosti, hluboké znalosti a manažerské dovednosti pro tvorbu a podporu business modelů, služeb a řešení,“ uvedl v tiskové zprávě na adresu nové personální posily Rostislav Jirkal, generální ředitel společnosti Servodata.

Jiří Vytlačil se v oblasti informačních technologií profesně pohybuje více než 13 let. Naposledy pracoval pro Cleverlance, kde měl na starost business development.

Začínal ale ve firmě Gitus jako analytik a programátor. Později pracoval také pro společnosti Deltax Systems a Telefónica (O2).

Ve volném čase nejraději tráví čas s rodinou. Aktivně sportuje, věnuje se tenisu, volejbalu, cyklistice, potápění a horolezectví. Mezi jeho zájmy patří také cestování.

Zdroj: Servodata
Úvodní foto: Servodata

Komentáře