Lidé: Jiří Vytlačil je novým generálním ředitelem společnosti Servodata

Na pozicích CEO a předsedy představenstva střídá Petra Mýtinu, který společnost opouští. Jako cíl si nový šéf Servodat vytyčil posílení pozice společnosti v oblasti IT služeb.

Lidé: Jiří Vytlačil je novým generálním ředitelem společnosti ServodataSpolečnost Servodata má od 17. 9. nového generálního ředitele. Stal se jím Jiří Vytlačil, který bude od 1. 10. jmenován rovněž předsedou představenstva. V obou funkcích nahrazuje Petra Mýtinu, který ze Servodat odchází.

V Servodatech působí Jiří Vytlačil od počátku roku 2013. Jeho úkolem bylo vybudovat novou strategickou oblast profesionálních služeb a řešení. Nyní si za svůj hlavní cíl vytyčil posílení pozice společnosti coby poskytovatele IT služeb a poskytování maximální podpory tradičnímu byznysu.

Jiří Vytlačil působí v oboru IT více než 15 let Před příchodem do Servodat pracoval například ve společnostech Cleverlance, Telefónica O2 a několika dalších. Vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT v Praze se specializací na systémovou integraci, algoritmizaci a grafiku.

Velmi si vážím příležitosti vést Servodata v klíčovém období rozvoje této úspěšné české firmy, kdy získáváme stále nové zákazníky a projekty v oblasti podnikových řešení,“ uvedl Jiří Vytlačil ku příležitosti svého jmenování.

Zdroj: Servodata

Úvodní foto: Servodata

Komentáře