Lidé: Jiří Svěrák je novým ředitelem EMC pro ČR a SR

Hlavními úkoly nového oblastního ředitele bude řízení prodeje a dohled nad vztahy s partnery.

Lidé: Jiří Svěrák je novým ředitelem EMC pro ČR a SRNovým oblastním ředitelem české a slovenské pobočky společnosti EMC se stal Jiří Svěrák. Jeho hlavním úkolem v nové pozici bude řídit prodejní týmy společnosti EMC v obou zemích a dohlížet na vztahy s místními prodejními partnery.

Pavel Barták, který půl roku zastával funkci zastupujícího oblastního ředitele, se vrací na pozici channel sales managera.

Jiří Svěrák dříve zastával manažerské pozice v telekomunikačních firmách British Telecom Global Services a Aliatel, kde řídil prodej řešení pro bankovnictví.

V posledních sedmi letech pracoval na manažerských postech ve společnosti Hewlett-Packard, naposled jako místní ředitel divize HP Industry Standard Servers & HP Storage.

Jiří Svěrák momentálně dokončuje studium MBA na LIGS University v Praze a je absolventem Střední průmyslové školy elektrotechnické, obor energetika.

Ve volném čase rád sportuje a působí jako dobrovolník v komunitních projektech zaměřených na ekologické problémy, podporu dětských domovů a péči o zvířata.

Zdroj: EMC, LinkedIn

Úvodní foto: EMC

Komentáře