Lidé: Jiří Skopový je generálním ředitelem DataSpringu

Ve funkci vystřídal Martina Smejkala. Do společnosti si přináší zkušenosti z působení ve společnosti Konica Minolta v asijském regionu.

Lidé: Jiří Skopový je generálním ředitelem DataSpringuSpolečnost DataSpring jmenovala Jiřího Skopového svým generálním ředitelem. Ve funkci nahradil Martina Smekala, který se nyní v roli poradce KKCG zaměří na jiné strategické projekty včetně nového projektu rozvoje datových center.

Skopový se vrací do Čech ze své poslední profesní destinace v Singapuru, kde působil na pozici general managera společnosti Konica Minolta pro oblast strategického plánování a rozvoje ICT služeb pro region ASEAN.

Dříve pracoval pro stejnou společnost v Evropě, kde byl primárně zodpovědný za obchodní výsledky společnosti v České republice a rozvoj vybraných zemí v regionu CEE.

Příležitost zúročit nabyté zkušenosti ze zahraničí ve společnosti jako je DataSpring pro mne znamená velkou profesní výzvu a udělám vše pro to, aby firma DataSpring hrála na IT trhu stále významnější roli,” uvedl Skopový.

Jiří Skopový vystudoval ekonomii a marketing na VŠE v Praze a je držitelem titulu MBA z CEMI Institute. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se rád věnuje cestování a sportu.

Zdroj: DataSpring

Úvodní foto: DataSpring

Komentáře