Lidé: Jiří Limburský v čele sloučené divize key account a státní správa v Konica Minolta

Konica Minolta posílila svůj manažerský tým pro prodej systémů řízení dokumentů a integrovaných IT služeb. Slučuje obchodní divize key account a státní správa a novým obchodním ředitelem jmenovala Jiřího Limburského.

Lidé: Jiří Limburský v čele sloučené divize key account a státní správa v Konica MinoltaJiří Limburský má v oblasti ICT více než desetileté zkušenosti. Do divize key account společnosti Konica Minolta Business Solution Czech nastoupil letos v červenci.

Její vedení přebírá od Pavla Štěpána, který jako ředitel celé oblasti přímého obchodu byl dočasně pověřen jejím řízením.

Současně s funkcí obchodního ředitele key account bude Jiří Limburský zodpovídat za obchodní aktivity Konica Minolta v segmentu veřejné správy, které měl dosud na starosti Aleš Lauer.

Do společnosti přišel z Telefónica O2, kde téměř pět let vedl oddělení zodpovědné za rozvíjení vztahů s korporátními zákazníky. Konica Minolta si od tohoto kroku slibuje posílení své pozice dodavatele komplexních IT služeb.

„Konica Minolta se posouvá z pozice dodavatele tiskových řešení do role poskytovatele komplexních IT služeb. To je pro mě výzva, stejně jako fakt, že jako jediná ve svém segmentu dokázala v posledních letech růst. Příležitosti do budoucna vidím v dynamickém technologickém rozvoji, který neustále nabízí novinky v oblasti digitalizace a efektivnějšího řízení životního cyklu dokumentů,“ uvedl v oznámení Jiří Limburský


Zdroj: Konica Minolta

Úvodní foto: Konica Minolta

Komentáře