Lidé: Jiří Lepka je novým channel sales managerem EMC pro ČR a SR

Jiří Lepka opouští HP a povede partnerský prodej v EMC.

Lidé: Jiří Lepka je novým channel sales managerem EMC pro ČR a SRSpolečnost EMC Czech Republic jmenovala Jiřího Lepku (40) do funkce channel sales managera pro Českou republiku a Slovensko.

Mezi jeho hlavní cíle bude patřit další rozvoj partnerské obchodní sítě a podpora partnerů v obou zemích.

Dále se chce zaměřit na řízení přechodu a adaptaci na Business Partner Program 2015 a budování obchodních a partnerských strategií.

Model sdíleného řízení obou zemí se osvědčil již v minulém roce a oba trhy budou profitovat ze společného manažerského řízení i v oblasti partnerské sítě,“ uvedla společnost v oznámení.

Obecně je cílem EMC zvyšovat podíl na trhu ukládání, zálohování a archivace dat, ale i v oblastech softwaru a řešení spojených s cloudem a analýzou velkých dat. 

Jiří Lepka se v IT pohybuje již od roku 2000. Více než šest let strávil v HP, kde měl na starost oblast serverů, naposledy jako technologický ředitel. Předtím měl na starost x86 servery jako category manager ve Fujitsu a dříve pracoval také v distribuci jako produktový manažer v eD system Czech.

Jiří vystudoval obor Business Administration na vyšší odborné škole GoodWill, mluví anglicky, německy a polsky a svůj volný čas tráví v kokpitu letadla, běháním maratonů, vařením nebo poslechem jazzové hudby.

Zdroj: EMC, LinkedIn

Úvodní foto: EMC

Komentáře