Lidé: Jindřich Koch se stará o česko-slovenský partnerský kanál Kaspersky Lab

Úkolem Jidnřicha Kocha bude rozvoj spolupráce s partnery v B2B segmentu a péče o distribuční síť. Ke Kasperskému přichází ze společnosti Konica Minolta, kde působil jako produktový manažer.

Lidé: Jindřich Koch se stará o česko-slovenský partnerský kanál Kaspersky LabSpolečnost Kaspersky Lab jmenovala Jindřicha Kocha na pozici channel sales managera. Koch rozšíří stávající šestičlenný tým českého zastoupení společnosti a bude mít na starost rozvoj aktivit s novými i dosavadními obchodními partnery v oblasti B2B segmentu. Jeho dalším úkolem bude rozvoj distribuční sítě na českém a slovenském trhu.

Jindřich Koch má více než 15 let zkušeností s podporou a rozvojem obchodních partnerů a zákaznických vztahů. Působil v oddělení nepřímého prodeje ve společnosti AVG Technologies pro ČR a SR a rozvíjel vztahy k zákazníkům a partnerům ve firmách CDC Data, PVT Net či Zoner Software.

Před nástupem do Kaspersky Lab zastával Jindřich Koch pozici produktového manažera ve společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, kde se staral o rozvoj značky na českém trhu a podporu jak přímého, tak nepřímého prodeje.

Zdroj: Kaspersky Lab

 

Úvodní foto: Kaspersky Lab

Komentáře