Lidé: Jean-Pierre Brulard je generálním ředitelem VMware pro region EMEA

Brulard se zároveň stal senior viceprezidentem společnosti. Na svém novém postu bude zodpovědný za optimalizaci strategie VMware v regionu, plánování a rozvoj v klíčových oblastech. V křesle vystřídal Maurizia Carliho.

Lidé: Jean-Pierre Brulard je generálním ředitelem VMware pro region EMEASpolečnost VMware oznámila jmenování Jeana-Pierra Brularda senior viceprezidentem a generálním ředitelem pro region EMEA.

Brulard dříve působil na pozici senior viceprezidenta pro jižní část regionu EMEA. K jeho úkolům bude patřit optimalizace strategie a dlouhodobé plánování, ale i rozvoj a zvyšování výnosů v oblastech, jako je softwarově definované datové centrum, firemní mobilita a cloudové služby. Na pozici vystřídá Maurizia Carliho, který se stal generálním ředitelem VMware pro americký trh.

Brulard má více než 25leté zkušenosti z největších technologických firem na světě, včetně Business Objects/SAP, IBM, Sun Microsystems a Unisys. Ve společnosti VMware působí od roku 2009, posledních šest let řídil jižní část regionu EMEA.

VMware prochází skvělým obdobím a já osobně se velmi těším na spolupráci s našimi zákazníky, partnery i zaměstnanci v následujících týdnech, měsících i letech,“ uvedl Jean-Pierre Brulard ku příležitosti svého jmenování.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: VMware

Komentáře