Lidé: Jean-Philippe Barleaza řídí partnerskou síť VMware v regionu EMEA

Úkolem nového viceprezidenta divize channel, alliances a general business společnosti VMware pro region EMEA je řízení partnerské sítě a rozvoj řešení pro cloud a mobilitu.

Lidé: Jean-Philippe Barleaza řídí partnerskou síť VMware v regionu EMEASpolečnost VMware oznámila, že jmenovala Jeana-Phillipa Barleazu do pozice viceprezidenta divize channel, alliances a general business v regionu EMEA. Ve své nové roli je Barleaza zodpovědný za strategii a řízení sítě partnerů VMware v regionu a jeho úkolem je rozvíjet řešení VMware pro cloud a mobilitu.

Barleaza byl klíčovým členem této divize již od svého příchodu do VMwaru v roce 2007. Do října 2015 zde působil jako senior director pro OEM výrobce, systémové integrátory a outsourcery a poskytovatele řešení v regionu EMEA.

Před příchodem do VMwaru pracoval na seniorních pozicích zaměřených na prodejní kanál pro region jižní Evropy ve společnostech NetApp a Computer Associates. Ve druhé jmenované firmě byl zároveň zodpovědný za vytváření celé řady partnerských iniciativ a programů, které byly pod jeho dohledem zavedeny po celém světě.

VMware je v rámci oboru jedinečná organizace s prvotřídní sítí partnerů. Těším se, že navážu na spolupráci s našimi partnery a budu pomáhat zákazníkům řešit IT výzvy, díky kterým budou moci dosáhnout úspěchu v éře mobility a cloudu,“ uvedl Jean-Philippe Barleaza ku příležitosti svého jmenování.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: VMware

Komentáře