Lidé: Jaroslav Salva odešel z Azlanu do WBI

Jaroslav Salva odešel po třech a půl letech z pozice ředitele českého Azlanu, VAD divize společnosti Tech Data Distribution. Ve WBI má nově na starost obchod a marketing.

Lidé: Jaroslav Salva odešel z Azlanu do WBIJaroslav Salva nastoupil od února do společnosti WBI Systems, předního partnera Microsoftu, na pozici sales and marketing manager.

Na pozici nahradil Tomáše Sýkoru, který opustil společnost WBI již před koncem roku 2013 a který se v současnosti věnuje soukromému podnikání.

V Azlanu převzal vedení dočasně Tomáš Cígler, generální ředitel Tech Data Distribution.

Během svého působení pomohl Jaroslav Salva value added divizi, kromě jiného, s řešením stabilizace týmu a zlepšením vztahů s klíčovými zákazníky a dodavateli, uvedla Tech Data v oficiálním oznámení.

Dříve Jaroslav Salva působil jako ECM business development manager ve společnosti Ness Czech a také téměř pět let ve firmě Microsoft postupně na pozicích MBS sales lead a Microsoft Dynamics Lead. Softwarovou divizi v Tech Data Distribution vedl v letech 2001-2004.

Jaroslav Salva studoval Fakultu strojní na ČVUT a následně si rozšířil vzdělání na CMC Graduate School of Business v Čelákovicích.

Ve volném čase se věnuje rodině, poslechu rockové hudby, lyžování a bruslení na in-linech.

Zdroj: LinkedIn, Tech Data Distribution, WBI

Úvodní foto: cz.linkedin.com/pub/jaroslav-salva/a/784/926

Komentáře