Lidé: Jaroslav Holý posiluje marketing Imper CZ

Společnost Imper CZ, jež se zabývá vytvářením ch databází a vývojem webových aplikací, oznámila nástup Jaroslava Holého na pozici marketingového manažera.

Lidé: Jaroslav Holý posiluje marketing Imper CZJedním z hlavních úkolů Jaroslava Holého (34) bude prohlubování a zefektivnění spolupráce s klíčovými partnery Imper CZ.

Dříve působil Holýdlouhodobě v marketingovém oddělení společnosti ADC Blackfire Entertainment, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem hraček a licenčních produktů pro děti s  tematikou Disney, Pokémon, Winx a dalších.

Svou kariéru zde zahájil v roce 2001 jako asistent marketingového oddělení, na počátku roku 2004 se stal ředitelem marketingového oddělení a na této pozici setrval až do letošního dubna.

Po 13 letech v hračkářském odvětví je pro mě nová výzva v tak zajímavém oboru velkým impulsem. Těším se na spolupráci na projektech, jako je Merk či systém Leady. Jako manažer jsem přesně takové nástroje potřeboval, teď mohu pomoci je do firem dostat,“ uved v oznámení Jaroslav Holý.

Jaroslav Holý vystudoval MBA na Business School Netherlands. S partnerkou a dcerou žije v Praze. Mezi jeho koníčky patří sport, cestování, četba a jachting.

Zdroj: Imper CZ

Úvodní foto: Imper CZ

Komentáře