Lidé: Jan Zinek se stal výkonným ředitelem společnosti Anect

Dosavadní obchodní ředitel se několik měsíců po jmenování do představenstva posadil do kapitánského křesla. Společnost bude pod jeho vedením pokračovat v rozvoji a budování nabídky služeb.

Lidé: Jan Zinek se stal výkonným ředitelem společnosti AnectJan ZinekSpolečnost Anect oznámila, že povýšila svého obchodního ředitele Jana Zinka na pozici výkonného ředitele. Zinek ve funkci střídá zakladatele a generálního ředitele Miroslava Řiháka, který bude nadále ve společnosti působit jako předseda představenstva.

Jan Zinek má dlouholeté zkušenosti s působením na manažerských pozicích v sektoru ICT. Ve společnosti Anect působí od roku 2006, přičemž nejprve působil na pozici projektového manažera, v roce 2009 se stal vedoucím projektové kanceláře a od roku 2012 vedl celou obchodní sekci.

Na začátku roku 2016 se Zinek stal společně s Pavlem Srnkou a Ladislavem Herynkem členem představenstva společnosti, nyní zamířil na nejvyšší výkonnou pozici. Jeho dosavadní pozice obchodního ředitele prozatím zůstane neobsazená a bude na nivypsáno výběrové řízení.

Ve své nové pozici budu i nadále pokračovat v rozvoji společnosti v reakci na změny, které s sebou náš obor přináší. Společnost bude stále rozvíjet služby, a to zejména v oblastech ICT bezpečnosti, datových center, virtualizaci a v řešeních pro firemní komunikaci a spolupráci,“ nastínil nový CEO svou vizi.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře