Lidé: Jan Šveňha, Robert Dastych a Martina Hyndráková posilují tým DNS

Nové posily nastupují do divizí Infrastruktura, Dell a Solution Sales and Delivery.

Lidé: Jan Šveňha, Robert Dastych a Martina Hyndráková posilují tým DNSJan Šveňha, DNSJan Šveňha nastoupil do divize Infrastruktura ve společnosti DNS již loni v prosinci. Na pozici konzultanta je zodpovědný za produktové portfolio výrobců Fortinet a Citrix a také za rozvoj svěřených značek.

Před příchodem do DNS Jan pracoval v Ústavu molekulární genetiky AV ČR, kde zastával funkci IT architekta a byl zodpovědný za návrh a implementaci nových projektů, například Central Storage System, Identity Management, Backup Systems a další.

Působil také ve společnosti dynn, kde v rámci outsourcingu pracoval na IT pozicích ve FN Královské Vinohrady anebo ve firmě Lesy ČR.

Ve svém volném čase Jan Šveňha sportuje, má rád především outdoorové a také kolektivní sporty. Mezi jeho největší sportovní zážitek patří účast v závodě Spartan Race Beast. Kromě adrenalinových zážitků se věnuje i kultuře, hraje na klarinet a také na kontrabas.

Robert Dastych, DNSRobert Dastych posílil DNS řady v únoru. V divizi Dell bude z pozice produktového manažera zodpovědný za portfolio Dell software, především pak za rozvoj partnerské báze a kompetencí.

Celou svou profesní kariéru strávil u lokálních a globálních softwarových a konzultačních společností a systémových integrátorů (TietoEnator, Capgemini, Infor, Cleverbee a Komix), kde působil v obchodě i v marketingu. Má rovněž bohaté zkušenosti z oblasti business developmentu.

Robert Dastcyh se ve svém volném času aktivně věnuje sportu, ale jak sám říká „třebaže vzhledem k věku a určité opotřebovanosti už ne v takové míře, jak bych si přál“ Kondičně a trenérsky se věnuje MMA, občas i rekreačnímu sportu s rodinou (kolo, inlajny, brusle).

Martina Hyndráková, DNSMartina Hyndráková je novou posilou v divizi SSD pro Software Asset Management (SAM). Působí jako konzultantka pro audit softwaru, který zahrnuje například nastavení pravidel ve firemní síti tak, aby se „licence opravdu využívaly, ne jen vlastnily nebo zneužívaly“.

Martina má dlouholeté zkušenosti na poli licenční politiky, tvorby procesů, auditu a další v oblasti softwaru. V minulosti pracovala například ve společnostech Microsoft a truconneXion, kde měla na starosti právě tyto oblasti.

Mezi její koníčky, resp. „koně“, patří jezdectví. Martina má také velmi zajímavé životní motto: „Kdo chce kam, pomůže si sám.“

Zdroj: DNS
Úvodní foto: DNS

Komentáře