Lidé: Jan Bauman povede obchod společnosti Safetica Technologies

Safetica Technologies má nového obchodního ředitele pro ČR a SR. Odkud přichází a co bude mít na starost?

Lidé: Jan Bauman povede obchod společnosti Safetica TechnologiesSafetica Technologies oznámila změnu v oddělení obchodu. Na pozici obchodního ředitele společnosti nastoupil Jan Bauman a ze své funkce bude zodpovědný za přípravu a vedení strategie prodeje a rozvoj obchodních příležitostí v České republice i na Slovensku.

Jan Bauman posledních šest let pracoval ve společnosti NextiraOne Czech, kde začínal jako sales manager a poté zastával pozici business development manager.

Dříve působil na pozici ředitele prodeje a marketingu ve společnosti Tyco Electronics. Svoji obchodní kariéru zahájil roku 1995 ve společnosti Azlan, kde postupně pracoval v pozicích sales manager, country manager a sales director.

Společnost Safetica Technologies je mladá a dravá firma, která nabízí špičkové produkty v oblasti ochrany před ztrátou dat. Toto spojení je pro mne velkou výzvou a motivací přispět svými zkušenostmi k jejímu  dalšímu rozvoji,“ uvedl Jan Bauman v tiskové zprávě ke svému jmenování.

Posílením našeho prodejního týmu v Čechách a na Slovensku chceme dát jasný signál, že i přes mezinárodní expanzi je pro nás domácí trh důležitý. Honza má v oblasti prodeje mnohaleté zkušenosti a moji plnou důvěru,“ dodal ředitel společnosti Jakub Mahdal.

Jan Bauman vystudoval elektrotechnickou vyšší odbornou školu v Kutné Hoře se zaměřením na automatizaci a počítačovou techniku. Je ženatý, má syna a dceru a mezi jeho záliby patří rodina, psychologie, marketing a sport.

Zdroj: Safetica Technologies

Úvodní foto: Safetica

Komentáře