Lidé: Ivo Němeček se je dočasným generálním ředitelem Cisco ČR

Vedoucí týmu systémových inženýrů bude řídit aktivity společnosti Cisco v České republice do jmenování nového generálního ředitele.

Lidé: Ivo Němeček se je dočasným generálním ředitelem Cisco ČRJiřího Deváta , který k 1. 9. 2014 odchází z čela české pobočky společnosti Cisco, nahradí ve funkci generálního ředitele Ivo Němeček. Pozici bude zastávat do řádného jmenování nového generálního ředitele.

Ivo Němeček nastoupil do společnosti Cisco ČR v roce 1996 a dosud byl vedoucím týmu systémových inženýrů. Více než 8 let je také členem vedení českého zastoupení firmy.

Za své více než dvacetileté praxe v IT a telekomunikacích pracoval například ve společnosti Novell a působil jako odborný asistent na katedře matematiky Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT.

Mezi mé hlavní úkoly v pozici generálního ředitele patří, kromě zajištění bezproblémového chodu pobočky, péče o rozvoj naší partnerské sítě, která je naprosto jedinečná rozsahem i dovednostmi. Kromě toho se budu velmi aktivně věnovat segmentu menších a středně velkých zákazníků,“ nastínil Ivo Němeček své záměry.

Zdroj: Cisco

Úvodní foto: Cisco

Komentáře