Lidé: Iveta Babulenková nastupuje do Red Hatu jako business and channel manager

Od dubna 2014 zodpovídá Iveta Babulenková za rozvoj trhu i partnerské sítě společnosti Red Hat v ČR a na Slovensku.

Lidé: Iveta Babulenková nastupuje do Red Hatu jako business and channel managerRed Hat vytvořil novou pozici business and channel manager pro Českou republiku a Slovensko. Obsadila ji Iveta Babulenková, která je od dubna 2014 v úzké spolupráci s partnerskou sítí zodpovědná za obchodní rozvoj produktů a technologií Red Hat, uvedla společnost v oznámení.

Iveta Babulenková přichází ze společnosti Servodata, lokálního distributora Red Hatu, kde zastávala pozici ředitelky divize Red Hat pro český a slovensky trh.

S přestupem do Red Hatu využiji příležitost ovlivňovat dynamicky se rozvíjející oblast open source přímo od zdroje. Cítím zde velký potenciál pro naše trhy a mým předsevzetím je přispět k tomu, aby se Red Hat stal strategickou platformou v českém a slovenském prostředí,“ uvedla ve zprávě médiím Iveta Babulenková.

Red Hat tvrdí, že registruje rostoucí zájem o open source technologie, což jej vede k razantnímu rozšiřování brněnského vývojového centra, které má být v současnosti s více než 700 zaměstnanci největším vývojovým střediskem společnosti na světě.

Zdroj: Red Hat

Úvodní foto: Red Hat

Komentáře