Lidé: Igor Zeman a Pavol Holéczy posílili vedení Asbis SK

Igor Zeman se od 1. 11. stal obchodním ředitelem pro distribuce s přidanou hodnotou, Pavol Holéczy se stal ředitelem marketingu.

Lidé: Igor Zeman a Pavol Holéczy posílili vedení Asbis SKIgor Zeman, Asbis SKSpolečnost Asbis SK oznámila, že k 1.11.2015 jmenovala dva nové členy managementu. Na pozici obchodního ředitele pro VAD distribuce nastoupil Igor Zeman (na fotografii vpravo nahoře) a do křesla marketingového ředitele usedl Pavol Holéczy (na fotografii vpravo dole).

Igor Zeman přichází do Asbisu s dlouhodobými zkušenostmi z oblasti informačních technologií. Dříve působil na obchodních a finančních pozicích ve společnostech Datalan a Hewlett-Packard, naposled pak řídil divizi konzultingu a integračních služeb v IBM Slovensko.

Pavol Holéczy, Asbis SKPavol Holéczy pracuje v Asbisu již od roku 2011. Na pozici ředitele marketingu povýšil ze své předchozí funkce vedoucího oddělení projektových obchodníků. V IT působí již od roku 2004.

Od posilnenia nášho tímu očakávam zlepšenie adresnosti a efektivity obchodnej aj marketingovej komunikácie ako aj jej synergie. Verím, že budeme napredovať nielen v spolupráci s našimi obchodnými partnermi, ale aj v internom prostredí," uvedl ke jmenování nových manažerů Andrej Buchamer, generální ředitel Asbis SK.

Zdroj: Asbis SK

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře