Lidé: Hana Kvartová se stala ředitelkou české pobočky společnosti SAS

Dosavadní ředitelka SAS Slovensko nově povede obě pobočky společnosti. Užší propojení managementu české a slovenské firmy má přinést pružnější reakce na požadavky zákazníků.

Lidé: Hana Kvartová se stala ředitelkou české pobočky společnosti SASČeská pobočka společnosti firmy SAS má od dubna novou country manažerku. Stala se jí Hana Kvartová, do této doby ředitelka SAS Slovensko, která nyní povede obě pobočky.

Kvartová uvedla, že společné vedení obou poboček prohloubí spolupráci jejich managementu, což umožní pružněji reagovat na požadavky klientů.

SAS uvádí, že jeho čeští a slovenští klienti budou mít díky těsnějšímu propojení a spolupráci obou poboček k dispozici rozšířený tým více než stovky odborníků, kteří dokážou pokrýt širší oblast požadavků.

V souvislosti se sloučením dvou ředitelských postů v jeden nedojde k žádné redukci ani změnám odpovědnosti jednotlivých zaměstnanců.

Naším cílem je především efektivnější spolupráce, dostupnější sdílení zdrojů a v konečném důsledku komfortnější poskytování kvalitnějších služeb klientům. Zároveň samozřejmě věřím, že společný československý tým dosáhne na obou trzích i lepších obchodních výsledků,“ uvedla Hana Kvartová.

Zdroj: SAS

Úvodní foto: SAS

Komentáře