Lidé: Gian Paolo Bassi ředitelem Solidworks v Dassault Systèmes

Společnost Dassault Systèmes jmenovala nového ředitele značky Solidworks. Technický expert nahradí v čele Bertranda Sicota.

Lidé: Gian Paolo Bassi ředitelem Solidworks v Dassault SystèmesGian Paolo Bassi (55) nahradí Bertranda Sicota, jenž byl povýšen na pozici viceprezidenta pro prodejní kanály Value Solutions společnosti Dassault Systèmes.

Nový ředitel bude stát v čele vývoje budoucích desktopových i cloudových produktů a technologií společnosti Solidworks. Bude také odpovědný za spolupráci s komunitou uživatelů.

Gian Paolo Bassi nastoupil do Dasault Systemes v roce 2011 jako viceprezident pro výzkum a vývoj Solidworks. Vedl vývoj cloudových aplikací Solidworks Mechanical Conceptual a Solidworks Industrial Conceptual.

Bassi má více než 25letou zkušenost s vývojem 3D, CAD a PLM softwaru. Než začal pracovat pro Solidworks, založil a vedl RIWEBB, kde dohlížel na vývoj nových technologií pro mechanické a architektonické navrhování. Působil také jako viceprezident a technický ředitel firmy ImpactXoft.

Bertrand Sicot, bývalý výkonný ředitel Solidworks, se stal viceprezidentem pro prodej ve Value Solutions společnosti Dassault Systèmes. Jde o nepřímou prodejní síť pro více než 500 partnerů z 36 zemí světa.

Sicot nastoupil do Solidworks v roce 1997 jako regionální obchodní manažer pro západní Evropu a Skandinávii. Následně zastával řadu dalších obchodních pozic včetně výkonného viceprezidenta pro prodej.

Zdroj: Dassault Systèmes

Úvodní foto: Dassault Systèmes

Komentáře