Lidé: Gerhard Raffling je šéfem CommVaultu pro střední a východní Evropu

Dosavadní ředitel rakouské pobočky společnosti nově povede aktivity CommVaultu v šestnácti zemích regionu. Mezi jeho priority bude patřit rozvoj partnerské sítě.

Lidé: Gerhard Raffling je šéfem CommVaultu pro střední a východní EvropuGerhard Raffling (43) byl jmenován regionálním ředitelem společnosti CommVault pro střední a východní Evropu. Raffling bude zodpovědný za šestnáct zemí v regionu včetně České republiky. Doposud působil jako ředitel rakouské pobočky společnosti.

Rafflingovým cílem bude rozvoj a expanze obchodních struktur a posilování strategické pozice CommVaultu v regionu. Zvláštní důraz bude klást na rozvoj partnerské sítě, kontinuální vývoj cloudového byznysu a nastavení strategie vztahu s velkými zákazníky.

Gerhard Raffling má více než 20 let zkušeností s obchodem a marketingem. Od roku 2002 zastával řadu manažerských pozic v IT sektoru. Před nástupem do CommVaultu byl vysoce postaveným manažerem ve firmě Fujitsu.

Vedle vzdělání v telekomunikačních technologiích získal vysokoškolský titul v marketingu a obchodu. Ve volném čase se vedle rodiny věnuje sportu, zejména horskému kolu a náročným vytrvalostním závodům.

Zdroj: CommVault

Úvodní foto: CommVault

Komentáře