Lidé: Generálním ředitelem eD system Czech se stane Thierry Bitout

Členové představenstva společnosti eD system dnes oznámili, že od února 2014 nastoupí na pozici generálního ředitele Thierry Bitout z Francie.

Lidé: Generálním ředitelem eD system Czech se stane Thierry BitoutFrancouz Thierry Bitout (42) je manažerem s mezinárodními zkušenostmi, který se zaměřuje na business development.

Za svou dosavadní keriéru vedl mezinárodní výrobní a obchodní společnosti v mnoha zemích. Mimo jiné působil i na pozici CEO u výrobce hliníkových obalů, společnosti Alltub Group se závody po celém světě.

Podle údajů na LinkedIn pracoval poslední rok a osm měsíců jako výkonný ředitel pro střední, jižní a východní Evropu u blíže nejmenovaného dodavatele obalových řešení s nadnárodní působností v 50 zemích.

Thierry Bitout je absolventem pařížské univerzity, kde vystudoval ekonomii a management. Během své kariéry pracoval ve Francii, Itálii, Velké Británii, Mexiku a České republice.

Nový generál má nastavit cestu k dalšímu růstu

Jmenování Thierryho Botouta do funkce generálního ředitele společnosti eD sytem Czech souvisí s další strategií rozvoje a růstu, což bude jeho hlavním úkolem, uvedli v oznámení členové představenstva Richard Havlík a Radim Galvánek.

Právě konzistentní a stabilní výsledky a úspěchy Thierryho Bitouta byly pro nás tím rozhodujícím faktorem při výběru generálního ředitele,“ uvedl ve zprávě médiím Richard Havlík.

Thierry Bitout převezme pozici generálního ředitele od Radima Galvánka, který ji zastával dočasně po odchodu Pavla Pöllzera, jenž eD v ČR vedl jen tři měsíce.

Thierry Bitout podle svých slov považuje eD system Czech za vynikající příležitost a výzvu pro další managerský úspěch, kterého by rád dosáhl s podporou všech zaměstnanců, jež mají být klíčem k tomuto úspěchu.

Navíc je Thierry velkým příznivcem informačních technologií a IT produkty jsou jeho hobby, uvádí jeden z největších českých broadline distributorů v oznámení.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorld
Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře