Lidé: František Mikeš je obchodním ředitelem divize IT Business ve Schneider Electric

Do společnosti přichází po tříletém působení ve vedení společnosti Altron.

Lidé: František Mikeš je obchodním ředitelem divize IT Business ve Schneider ElectricSpolečnost Schneider Electric oznámila příchod posily do svého vedení. Na pozici obchodní ředitel divize IT Business pro Českou republiku a Slovensko nastupuje k 1. 10. František Mikeš.

Do Schneider Electric přichází ze společnosti Altron, kde působil od počátku roku 2011 jako člen vedení.

František Mikeš má více než 15 let zkušeností v ICT oblasti. V období 1999-2003 pracoval na různých řídících pozicích ve společnosti Czech Telecom. V období 2004 až 2006 pracoval pro skupinu Telenor Networks CE jako ředitel pro strategii a produkty.

V souvislosti s prodejem TN CE mezinárodní skupině GTS Central European Holding BV pracoval pro GTS Novera jako ředitel pro segment managementu. Následně pracoval pro společnost Telefónica O2 Czech Republic a jí ovládané společnosti se zaměřením na ICT a zákaznická řešení pro korporátní zákazníky a státní správu.

František Mikeš absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde rovněž působil jako asistent na Fakultě podnikohospodářské. Ve svém volném čase se věnuje vysokohorské turistice, hudbě, jízdě na kole a rodině.

Zdroj: Schneider Electric
Úvodní foto: Schneider Electric

Komentáře