Lidé: František Koutník a Martin Hempl si prohodili manažerské pozice v MMD

Dosavadní country manager pro ČR a SR Martin Hempl přechází na svou dřívější pozici channel managera, zatímco František Koutník míří opačným směrem.

Lidé: František Koutník a Martin Hempl si prohodili manažerské pozice v MMDSpolečnost MMD, která v České republice a na Slovensku zastupuje monitory značky Philips a AOC, oznámila personální změny na dvou klíčových postech.

Novým country managerem pro Českou republiku a Slovensko se stal František Koutník (33, na fotografii vlevo), který působí v MMD od září 2014 jako channel manager. Předtím pracoval ve společnosti Verbatim a prostředí IT byznysu zná i z pohledu distributora, a to díky tříleté pracovní zkušenosti ve společnosti eD system Czech.

Na post channel managera se vrací Martin Hempl (39), který tuto pozici zastával do září 2014. Ani Hempl není v oboru IT žádným nováčkem; v MMD působí již třetím rokem, předtím více než osm let sbíral pracovní zkušenosti ve společnosti LG.

K personální rošádě jsme přistoupili po vzájemné dohodě. Zatímco Martin se chce víc věnovat své rozrůstající se rodině, ve Františkovi jsme nalezli silný potenciál, kterého chceme využít,“ uvedl ke změnám Jiří Dubina, regional sales director společnosti MMD.

Zdroj: MMD

Úvodní foto: MMD

Komentáře