Lidé: Filip Komínek posílí IBM divizi společnosti DNS

Softwarová část divize IBM získala novou tvář v podobě Filipa Komínka. Ten do DNS přichází ze samotného IBM, kde v posledních letech působil jako S&S team leader.

Lidé: Filip Komínek posílí IBM divizi společnosti DNSVAD distributor DNS oznámil po jmenování nového šéfa divize Lenovo & IBM Davida Pankiva další personální změnu. Řady divize IBM, konkrétně její softwarové části, nově posílil Filip Komínek, který zde zúročí své zkušenosti z působení v samotném IBM, kde v posledních letech pracovat na pozici S&S team leadera.

Komínkovým úkolem v DNS bude podpora obchodních partnerů v získávání nových obchodních příležitosti a upevňování vztahů s existujícími zákazníky. Filip Komínek je ženatý, má jedno dítě a jeho největším koníčkem je rodina a sport.

Pro DNS je to obrovská posila a zároveň velká výzva, abychom společně s Filipem využili maximum jeho zkušeností a znalostí. Velmi se na spolupráci těším a věřím, že Filip bude pro naše obchodní partnery vítanou posilou do Lenovo & IBM divize,“ uvedl David Pankiv, nový ředitel divize IBM & Lenovo.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře