Lidé: Do vedení eD system Slovakia se vrátí lokální manažeři

Distribuční společnost eD system Slovakia chystá v prvním čtvrtletí změny na pozicích obchodního ředitele, ředitele nákupu a area sales manažera.

Lidé: Do vedení eD system Slovakia se vrátí lokální manažeřiSlovenská pobočka distributora eD system oznámila, že v jejím vedení dochází ke třem změnám. Za dočasného působení Václava Nováka (na obrázku) a Radka Průši v pozicích generálního ředitele, resp. ředitele nákupu, se firma bude postupně vracet do rukou místního managementu.

Během prvního čtvrtletí příštího roku se do funkce obchodního ředitele vrátí Martin Štúr (funkci zastával v letech 2006 - 2008). Doposud působil jako SMB sales representative ve společnosti Lenovo Slovakia.

S jeho příchodem se distributor podle svého vyjádření vrátí „ke kořenům, na kterých byla společnost vybudovaná.“

Současný obchodní ředitel Jozef Macho z firmy odchází k poslednímu dnu roku.

V pozici ředitele nákupu bude Radek Průša vystřídán Robertem Sobolou, který dříve působil jako šéf nákupu u české sesterské firmy.

V rámci reorganisace obchodních aktivit byl Daniel Žilinský, dosavadní vedoucí pobočky v Banské Bystrici pověřen rovněž řízením poboček v Košicích a Žilině z pozice area sales managera.

Další etapa odevzdávání funkcí lokálnímu managementu by měla podle vyjádření společnosti proběhnout v následujících týdnech.

Zdroj: eD system Slovakia, ChannelWorld

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře