Lidé: Do Ness Technologies přichází Martin Kult a Břetislav Moc

Ness rozšiřuje management české pobočky. Posílí jej Martin Kult a Břetislav Moc na pozicích víceprezidenta pro strategic sales, resp. ředitele sektoru public & communication.

Lidé: Do Ness Technologies přichází Martin Kult a Břetislav MocSpolečnost Ness Technologies oznámila, že rozšířila své vedení o dva nové členy. Jsou jimi Martin KultBřetislav Moc, kteří nastupují na pozice viceprezidenta pro strategic sales, resp. ředitele sektoru public & communication. Jejich cílem má být upevnění pozice společnosti v oblasti aplikace moderních technologií a outsourcingu.

Martin Kult bude mít na starost strategická řešení a nové akvizice. Do Nessu se vrací po pěti letech, z manažerských pozic ve společnostech Oracle a České Radiokomunikace.

Má dlouholetou praxi v oblasti obchodu, vytváření strategií a realizací růstu společností. Je absolventem Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze, a získal titul MBA na Cambridge Business School.

Břetislav Moc bude zodpovědný za chod a výsledky svého sektoru, přičemž se zaměří na růst s důrazem na státní správu, maje zkušenosti právě z oblasti informačních systémů státní a veřejné správy, kde se věnoval například projektu Národní digitální knihovny.

Do Nessu přichází z firmy CGI, přičemž předtím působil ve společnosti IBM. Je absolventem Fakulty elektrotechnické ČVUT a ve volném čase se věnuje své rodině, rád hraje golf a lyžuje.

Zdroj: Ness Technologies

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře