Lidé: DNS má tři nové posily

Martin Bílek, Josef Doubek a Marek Pavlík posílí týmy DNS pro software, služby a produkty společnosti Dell.

Lidé: DNS má tři nové posilySpolečnost DNS oznámila příchod tří nových tváří, které rozšířily její tým. První posilou je nový account manager softwarové divize Martin Bílek (vlevo), jehož primární zodpovědností bude prodej software a podpora partnerské sítě. Do DNS přišel ze společnosti WBI, kde pracoval na pozici junior product manager. Byl zodpovědný za prodej licencí Microsoft, kurzů IT, správu Microsoft nástrojů a portálů, licenční poradenství a podporu obchodu.

Martin Bílek vystudoval průvodcovství na Vyšší odborné škole cestovního ruchu a ve volném čase sportuje, jezdí na motorce, kutí a věnuje se rodině.

V průběhu června k DNS nastoupil Josef Doubek (uprostřed), který bude mít z pozice account manager services na starosti rozvoj a prodej služeb. Dříve působil ve společnosti Casablanca, kde byl zodpovědný za prodej telekounikačních služeb.

Josef Doubek se ve volném čase věnuje elektronické hudbě, cestuje, má rád sportovní auta a argentinskou a brazilskou kuchyni, ale nejraději tráví volno se svou pětiletou dcerou.

Na pozici produktového manažera do divize Dell pak nastoupil Marek Pavlík (vpravo). Jeho úkolem bude podpora a rozvoj partnerských projektů a partnerů. Do DNS přiše ze společnosti Dell, kde pracoval 4 roky na obchodní pozici a později také jako pre-sales konzultant.

Marek Pavlík vystudoval ČVUT. Veškerý volný čas se snaží trávit se svými syny, rekreačně hraje tenis a badminton.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře