Lidé: Dirk Pfefferle je šéfem obchodu Citrix Systems v regionu CEE

Společnost spojila dříve oddělené regiony střední a východní Evropy do jednoho. Obchod v celé oblasti bude řídit Dirk Pfefferle.

Lidé: Dirk Pfefferle je šéfem obchodu Citrix Systems v regionu CEESpolečnost Citrix Systems oznámila jmenování nového oblastního viceprezidenta pro střední a východní Evropu. Stal se jím Dirk Pfefferle, který je tak od začátku roku 2015 zodpovědný za obchod společnosti v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Rusku, Polsku, České republice a na Slovensku.

Jeho úlohou je zrychlit nárůst tržeb a posílit vedoucí pozici Citrixu v regionu. Dva donedávna samostatně fungující regiony střední a východní Evropy byly začátkem tohoto roku spojeny do jednoho obchodního regionu.

Těším se na svoji novou roli a spolupráci s našimi lokálními týmy, zákazníky a partnery ve střední a východní Evropě, která by měla rozvíjet náš společný obchod a posilovat vedoucí pozici společnosti Citrix na trhu,“ uvedl Dirk Pfefferle ke svému jmenování.

Dirk Pfefferle má více než 20 let zkušeností v IT průmyslu. Naposledy působil jako ředitel divize Enterprise Sales a člen výkonného týmu společností EMC v Německu. Předtím byl spoluředitelem a oblastním viceprezidentem pro střední a východní Evropu ve společnosti Verizon Germany.

Dirk Pfefferle vystudoval ekonomii se zaměřením na informační systémy a je členem několika výborů a komisí v rámci odvětví IT.

Zdroj: Citrix

Úvodní foto: Citrix

Komentáře